تریلر جدید GTA VI منتشر شد

تریلر جدید GTA VI منتشر شد

در 9 دقیقه بخوانید

تریلر جدید GTA VI منتشر شد

تریلر جدید GTA VI منتشر شد – اخیراً در فضای آنلاین، کلیپ‌ها و چندین خط کد منبع بازی GTA 6 منتشر شده‌اند. شرکت راک‌استار در یک بیانیه اعلام کرده است که یک فرد بدون مجوز توانسته به سیستم‌های آنان دسترسی پیدا کند و اطلاعاتی از جمله مراحل ساخت بازی را دانلود نماید (هک شده است). با این حال، در بیانیه آمده است که به نظر توسعه‌دهندگان، این موضوع نباید تأثیری بر پیشرفت پروژه‌های بلندمدت آنها داشته باشد یا به سیستم بازی‌های آنلاین شرکت (مانند GTA V) آسیبی برساند.

لذا فعلاً صبر کنید و منتظر گیم‌پلی رسمی از بازی GTA 6 باشید.

به احتمال زیاد، GTA 6 در تعطیلات کریسمس ۲۰۲۴ به بازار عرضه خواهد شد. این اطلاعات هنوز به صورت رسمی تأیید نشده اند، اما در اطلاعات منتشرشده از یک پرونده قانونی، مایکروسافت این تاریخ را تأیید کرده و اظهار کرده است که “انتظار می‌رود” GTA 6 در سال ۲۰۲۴ منتشر شود.

Tez2، عضو انجمن GTA در اینترنت، افشا کرده که مهلت غیررسمی شرکت راک‌استار همیشه تعطیلات کریسمس ۲۰۲۴ بوده است، اما این تاریخ چندین بار در گذشته به تعویق افتاده است. او تصریح می‌کند که امکان دارد انتشار بازی تا اوایل سال ۲۰۲۵ به تأخیر بیفتد.

Tez2 همچنین می‌گوید که اعتقاد دارد در امسال اعلامیه‌ای از طرف راک‌استار منتشر خواهد شد. او فکر نمی‌کند که مدیران شرکت در موقعیتی باشند که بخواهند انتشار بازی را تا کریسمس ۲۰۲۵ یا حتی ۲۰۲۶ به تأخیر بیندازند. یکی از راهکارهای ممکن برای انتشار در زمان تعیین‌شده، حذف بخش‌هایی از بازی و انتشار آن بعنوان DLC در زمانهای دیگر است.تریلر جدید GTA VI منتشر شد.

اطلاعات دیگری نیز حاکی از این است که بازی در محیطی مشابه با GTA Vice City جریان خواهد داشت و شخصیت اصلی یک زن لاتین خواهد بود. تا زمان انتشار رسمی GTA 6، منتظر اخبار بیشتر و اطلاعات رسمی باقی بمانید.در تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲، ۹۰ ویدیو از تست مراحل بازی GTA 6 با مجموع مدت ۵۳ دقیقه به شکل ناگهانی در اینترنت منتشر شدند، که این اتفاق به عنوان یکی از بزرگ‌ترین حوادث درز اطلاعات در تاریخ شناخته می‌شود.

شخصیت های GTA VI

با توجه به گزارش بلومبرگ، در ابتدای این ویدیوها، امکان بازی کردن به عنوان دو شخصیت، جیسون و لوسیا، که به شکلی شبیه به شخصیت‌های فیلم بانی و کلاید هستند، فراهم شده است. در یکی از ویدیوها، لوسیا و جیسون به صورت مسلحانه یک رستوران را مورد سرقت قرار می‌دهند. ویدیوهای دیگر نشان می‌دهند که لوسیا در روز روشن در یک نقطه از خیابان ایستاده و ترافیک را مشاهده می‌کند. در حالی که جیسون به سمت یک کلوپ شبانه می‌رود.تریلر جدید GTA VI منتشر شد.

تریلر جدید GTA VI منتشر شد

تریلر جدید GTA VI منتشر شد- علی‌رغم لو رفتن ویدیوهایی از بازی، راک استار در بیانیه‌ای گفت اگرچه از این موضوع بسیار ناامید شده است اما کار بر روی ساخت GTA طبق برنامه قبلی پیش خواهد رفت. سازندگان همچنین به طرفداران GTA اطمینان می‌دهند که به زودی خبرهای جدیدی از بازی اعلام می‌شود و به محض آماده شدن بازی، آن را به همه معرفی خواهند کرد.

در ۴ فوریه راک استار اعلام کرد که به طور فعال در حال ساخت شماره بعدی بازی GTA است بنابراین می‌توان با خیال راحت گفت که شماره بعدی این بازی یک بازی خاص خواهد بود. در بخشی از بیانیه راک استار به قطع پشتیبانی برای بخش آنلاین بازی Red Dead اشاره می‌شود و تأکید می‌کند که منابع بیشتری به کار بر روی GTA 6 اختصاص داده شده است. راک استار می‌خواهد مطمئن شود که این بازی از انتظارات بازیکنان فراتر می‌رود.تریلر جدید GTA VI منتشر شد.

استراوس زلنیک، مدیرعامل شرکت Take-Two Interactive، در مصاحبه‌ای با سایت gamesindustry.biz در سال ۲۰۱۹ گفت که استفاده از ابزارهای بهتر و یک تیم بزرگتر برای ساخت بازی، می‌تواند فاصله زمانی بین انتشار نسخه‌های GTA را کاهش بدهد. این صحبت او می‌تواند به این معنی باشد که داستان نسخه‌های مختلف از بازی کوتاه‌تر خواهند بود اما بعد از انتشار به خوبی از آنها پشتیبانی می‌شود.

همانطور که سایت Kotaku در گزارش خود در سال ۲۰۲۰ گفت، یکی از برنامه‌های مدیریت راک استار برای بازی بعدی از سری بازی‌های GTA این است که سایز بازی نسبتاً متوسط باشد (که طبق استانداردهای راک استار همچنان سایز خیلی بزرگی محسوب می‌شود). سپس قرار است در طول زمان با آپدیت‌های منظم، بازی توسعه پیدا کند و بزرگتر بشود، این کار می‌تواند مشکل ضیق وقت و فشار بر روی سازندگان بازی را کاهش بدهد. البته تجربه نشان داده راک استار چنین کاری انجام نمی‌دهد و بازی را همیشه بطور کامل منتشر خواهد کرد.تریلر جدید GTA VI منتشر شد.

تریلر جدید GTA VI منتشر شد
کارمندان راک استار از تغییرات مثبی که شرکت پس از مشکلات ناشی از کمبود زمان کافی برای ساخت بازی Red Dead Redemption 2 انجام داد، تعریف می‌کنند. با این وجود، هنوز هیچ جدول زمانی رسمی برای تاریخ انتشار GTA 6 اعلام نشده است، و ممکن است سال‌ها طول بکشد تا بازی منتشر شود.تریلر جدید GTA VI منتشر شد.

بعضی از طرفداران GTA با توجه به ویدیوهای لو رفته، فرض کرده‌اند که نقشه بازی GTA 6 حداقل دو برابر اندازه شهر Los Santos در GTA 5 خواهد بود و در شهر Vice City و مناطق اطراف آن اتفاق می‌افتد. این گمانه‌زنی‌ها بر اساس گزارش‌هایی از بلومبرگ صورت گرفته که به نظر می‌رسد GTA 6 در یک نسخه خیالی از شهر میامی قرار دارد.تریلر جدید GTA VI منتشر شد.

یوتوبر معروف به نام MrBossFTW مدعی است که نقشه بازی GTA 6 احتمالاً خیلی بزرگتر از تخمین‌های طرفداران خواهد بود و جزییات بسیار بیشتری را شامل خواهد بود. او به صفحه فرصت‌های شغلی در سایت راک‌استار اشاره کرده و اظهار کرده که در توضیحات بخش جذب نیرو برای ویژوال افکت، ذکر شده است که متقاضیان کمک می‌کنند بازیکنان در دنیایی مشابه واقعیت فرو رفته و از جزئیات ریز مانند حشرات یا باران روی دیوارها گرفته تا نابودی کامل ساختمان‌ها پوشش داده شوند.تریلر جدید GTA VI منتشر شد.

به نظر می‌رسد که نقشه بازی پس از هر آپدیت DLC به‌روزرسانی خواهد شد تا تغییرات و مناطق جدید بر اساس داستان DLC به نقشه افزوده شوند. این تغییرات همچنین به بخش آنلاین بازی انتقال پیدا می‌کنند و تغییرات و بهبودهای لازم بعد از هر آپدیت به آن افزوده می‌شود. این سیاست به نحوی شبیه به بازی Fortnite است که با هر فصل جدید، نقشه بازی تغییر می‌کند.تریلر جدید GTA VI منتشر شد.

در مصاحبه‌ای با دن هوسر، تولیدکننده بازی GTA، او توضیح داده است که در زمان ساخت GTA 5 به فکر امکان بازی با شخصیت زن نیفتاده‌اند ولی این امکان در آینده قابل انعطاف است. ایشان اظهار کرده‌اند که همیشه به دنبال ایده‌های جدید برای بازی‌های آینده هستند و احتمالاً یک بازی با داستان فوق‌العاده و شخصیت اصلی زن خلق خواهند کرد.تریلر جدید GTA VI منتشر شد.

بنابراین، حضور شخصیت اصلی زن در داستان GTA 6 به نظر منطقی و جذاب می‌رسد و به نظر می‌آید که تولیدکنندگان بازی تاکتیک جذب حضور شخصیت‌های متنوع را در داستان بازی را بررسی کرده‌اند.تریلر جدید GTA VI منتشر شد.

به اشتراک گذاشتن این مقاله
نظر خودتو بنویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *