بازی state of decay 3 معرفی شد

بازی state of decay 3 معرفی شد

در 2 دقیقه بخوانید

بازی state of decay 3 معرفی شد

بازی state of decay 3 معرفی شد – در یکی از رویداد های پر هیجان سال گذشته Xbox Games Showcase رونمایی شد.این بازی با یک تریلر نمایشی کوتاه ولی پر هیجان توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

بازی جذاب state of decay 3 دارای گرافیک خیره کننده ای می باشد و استودیوی Undead Labs که ساخت این بازی هیجانی را بر عهده دارد اعلام کرده که این بازی توسط آنریل انجین 5 ساخته خواهد شد.

همانطور که در تریلر معرفی بازی state of decay 3 مشاهده می کنید.دنیای بازی و خط داستانی بازی مانند سری نسخه های قبلی جهانی پر از موجودات و زامبی ها را نشان می دهد.در این نسخه میتوان دید که قرار است با حیوانات ترسناک زیادی رو به رو شویم.

بازی state of decay 3 معرفی شد 2

آخرین نسخه سری بازی state of decay در سال 2018 با عنوان state of decay 2 ساخته شد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داد.ولی خیلی از مخاطبان به خسته کننده بودن این اثر اشاره کردند.

با اینکه هنوز اطلاعاتی از داستان بازی در دسترس نیست میتوان دید که این نسخه از بازی در سبک بازی the last of us ساخته شده و با این شرایط انتظارات بازیکنان از این بازی بیشتر میشود.

مطلب نهایی:

هنوز اطلاعاتی از تاریخ انتشار  بازی در دسترس نیست و نمیتوان بصورت کامل این بازی را برسی کرد اما همانطور که در تریلر مشاهده کردیم این بازی برای pc . xbox ساخته می شود.

مطلب مرتبط:

شما میتوانید بازی state of decay 2 را از این قسمت دانلود کنید و از این بازی لذت ببرید.

به اشتراک گذاشتن این مقاله
نظر خودتو بنویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *