بازی Elden Ring در استیم از 700 هزار بازیکن گذشت

بازی Elden Ring در استیم از 700 هزار بازیکن گذشت

در 3 دقیقه بخوانید

بازی Elden Ring در اولین روز در استیم از 700 هزار بازیکن گذشت

بازی Elden Ring در استیم از 700 هزار بازیکن گذشت – بازی الدن رینگ که این روز ها مورد توجه بسیاری از کاربران و بازیکن ها قرار گرفته است.در یک روز بیش از  نزدیک به 750 هزار بازیکن در پلتفرم استیم به خود اختصاص داده.و به موفقیت بالایی رسیده است.

حال تیگاگیم می خواهد به جزئیات بیشتری از بازی Elden Ring بپردازد.بازی Elden Ring در استیم از 700 هزار بازیکن گذشت

بازی Elden Ring ساخته هیدتاکا میازاکی و استودیو بازی‌ سازی FromSoft-ware می باشد.قبل از انتشار این بازی طرفداران زیادی در انتظار بازی الدن رینگ ( Elden Ring ) بودند.

و حالا که این بازی بر روی پلتفرم استیم عرضه شد. توانست به موفقیت بسیار فوق العاده ای دست پیدا کند.بازی Elden Ring در استیم از 700 هزار بازیکن گذشت

بازی Elden Ring در استیم از 700 هزار بازیکن گذشت 2

حال می خواهیم به جزئیات بازی الدن رینگ (Elden Ring) بیشتر بپزدازیم. این بازی مانند آثار دیگر شرکت ژاپنی FromSoft-ware شاهکاری است خاص که می توان گفت علت این محبوبیت بیش اندازه می باشد. که واقعا لایق این اثر می باشد.داستان و گیم پلی بی عیب و نقص.سبک جهان باز و آزادی در دنیای زیبا و هیجان انگیز Elden Ring .

باس ها و مراحل بسیار زیاد و سلاح های مختلف.جادو های متنوع و… می تواند شما را حدود 60 ساعت سرگرم کند بطوری که از این بازی نهایت لذت را ببرید.بازی Elden Ring در استیم از 700 هزار بازیکن گذشت

مطلب نهایی:

در ویدیو های مختلف که از بازی الدن رینگ ( Elden Ring ) می توان دید که چقدر بازی و سبک متفاوت مورد توجه بازیکنان قرار گرفته است. از دیگر آثار های شرکت فرام سافت ور می توان به سری بازی های سولز . بلادبورن و سکیرو اشاره کرد.

که از آثار های محبوب این شرکت بازی سازی می باشد. بازی Elden Ring برای پلتفرم های کامپیوتر . پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 . ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس وان انتشار یافته است.

و می توانید بصورت آنلاین با دوستان از این بازی لذت ببرید.بازی Elden Ring در استیم از 700 هزار بازیکن گذشت

به اشتراک گذاشتن این مقاله
نظر خودتو بنویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *