نقشه بازی Call of Duty Warzone 2 رونمایی شد

نقشه بازی Call of Duty Warzone 2 رونمایی شد

در 2 دقیقه بخوانید

نقشه بازی Call of Duty Warzone 2 رونمایی شد

نقشه بازی Call of Duty Warzone 2 رونمایی شد – اطلاعات جدیدی از تام هندرسون (Tom Henderson) به دستمون رسیده  از  نقشه‌ی فاش شده Call of Duty Warzone 2 اشاره کرد و جزئیاتی درمورد بخش‌های مختلف آن ارائه می‌دهد.به زودی معرفی و رونمایی کامل بازی Call of Duty Modern Warfare 2 صورت خواهد گرفت.

 استودیوی اینفینیتی وارد Infinity Ward و شرکت اکتیویژن Activision نیز اخیراً تأیید کرده است که این بازی در اکتبر سال  منتشر می‌شود. علاوه بر Modern Warfare 2 دنباله‌ی Warzone که اینفینیتی وارد ساخت آن را برعهده دارد در تاریخی نامشخص از سال جاری منتشر خواهد شد.

نقشه بازی Call of Duty Warzone 2 رونمایی شد 2

در تصویری که مشاهده میکنید رنگ آبی نشانه‌ی آب قهوه‌ای نشانه‌ی خشکی  قهوه‌ای پررنگ نشانه‌ی ارتفاعات و خاکستری نشانه‌ی مناطقی است که بناهای زیادی در آن‌ها وجود دارد. نام مناطق مختلف نیز در این تصویر ذکر شده است .

که بنا بر یکی از اخبار های گذشته هندرسون بازآفرینی نقشه‌های محبوب Call of Duty Modern Warfare 2 از سال 2009 هستند و شامل بخش‌هایی چون (Airport) Quarry ،Highrise (Modern City) Terminal و Afghan (Caves) می‌شود.

اگرچه اطلاعات کمی از این خبر داریم اما اخیراً گزارش شده که و افشاگری‌هایی در رابطه با آن صورت گرفت و به جزئیات جالب توجهی نظیر شباهت به حالت Blackout بازی Black Ops 4، اطلاعاتی از نقشه‌ی بازی و ویژگی‌های جدیدی چون بازجویی اشاره شد.

به اشتراک گذاشتن این مقاله
نظر خودتو بنویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *