ساخت بازی MMO مارول 6 ماه پس از معرفی کنسل شد

ساخت بازی MMO مارول 6 ماه پس از معرفی کنسل شد

ساخت بازی MMO مارول 6 ماه پس از معرفی کنسل شد

ساخت بازی MMO مارول 6 ماه پس از معرفی کنسل شد –  بازی MMO مارول قرار بود ساخته شود و این بازی چندنفره آنلاین کلان دنیای مارول تنها ۶ ماه پس از معرفی متوقف شده است. این بازی توسط سازندگان بازی DC Universe Online مراحل ساخت بازی MMO را پشت سر میگذاشت.

شرکت Enad Global 7 اخیرا با انتشار یک پست تازه اعلام کرد که بازی MMO یادشده پس از ارزیابی دوباره‌ی ریسک تولید میزان سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی برای طرح‌ها و پروژه‌های بلند مدت سازمان کنسل شد.

ساخت بازی MMO مارول 6 ماه پس از معرفی کنسل شد

بازی MMO به زبان ساده تولید بازی چندنفره آنلاین مارول هزینه‌ی زیادی دارد و در صورت صرف این هزینه نمی‌تواند در زمینه‌ی تجاری عملکرد مطلوبی داشته باشد بنابراین شرکت EG7 از تولید این محصول MMO صرف‌نظر کرد. این بازی در نوامبر سال ۲۰۲۱ میلادی معرفی شد و جک امرت طراح بازی City of Heroes سرپرستی تیم توسعه‌ی آن را در استودیو Daybreak برعهده داشت.

هیچ جزئیات دیگری از بازی MMO در دست نیست اما طبق گزارش‌های قبلی ظاهرا این دومین بازی MMO مارول در دست تولید استودیو دی‌بریک است که لغو می‌شود. استودیو در مورد ماندگاری بازی تردیدهای جدی دارد.

EG7 در یک بیانیه مطبوعاتی برنامه های خود را برای بازی جدید اعلام کرد. این شرکت قصد داشت طی سه سال آینده 50 میلیون دلار به پروژه مارول پرداخت کند و بودجه بازی به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. اگرچه بازی MMO مارول متوقف شده است. اما این بدان معناست که EG7 پروژه دیگری را آغاز نخواهد کرد.

برچسب‌ها:, , ,

نظرات 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *