دانلود بازی Ghost Exile برای کامپیوتر V2

دانلود بازی Ghost Exile برای کامپیوتر V2

دانلود بازی Ghost Exile برای کامپیوتر

دانلود بازی Ghost Exile برای کامپیوتر V2 – یک بازی ترسناک است که بین 1 تا 4 بازیکن است. در این بازی شما هنگام شکار شیاطین باید نوع روح را تعیین کنید و مراسم جن گیری را انجام دهید.

سپس روح دیگر نمی تواند به کسی آسیب برساند. مراقب باشید. نتیجه گیری عجولانه می تواند شما را به یک نتیجه دردناک برساند. در بازی Ghost Exile نقش یک شکارچی جن را بر عهده می گیرید. در حین انجام دستورات مختلف، نه تنها باید درک کنید که با چه نوع روحی سروکار دارید، بلکه باید مراسم جن گیری را نیز انجام دهید تا روح دیگر نتواند به کسی آسیب برساند.اما مراقب باشید، نتیجه گیری عجولانه می تواند شما را به یک نتیجه غم انگیز برساند. شما می توانید این بازی را به تنهایی یا با دوستان خود انجام دهید، جایی که هر کس نقش خود را خواهد داشت: شخصی در جستجوی شواهد اضافی محل را جستجو می کند.

دانلود بازی Ghost Exile برای کامپیوتر V2

خلاصه داستان بازی Ghost Exile:

شخصی تجهیزاتی را نصب می کند تا شروع به جمع آوری شواهد کند و شخصی می تواند در یک چادر بشیند و نشانگرها را مشاهده کند. مانیتورها همه این جنبه ها برای تعیین نوع روح و سپس آماده سازی عناصر صحیح برای از بین بردن آن مهم هستند.

در حال حاضر در این بازی 10 اثبات و بیش از 20 نوع روح وجود دارد، بنابراین تشخیص اینکه کدام روح در مقابل شماست کار آسانی نیست اما ناامید نشید: شما بیش از 20 آیتم در اختیار دارید تا به شما در مقابله با روح کمک کند.

در بازی Ghost Exile با استفاده از شواهد جمع آوری شده توسط دستگاه ها، نوع روح را تعیین کنید.آماده شدن برای مراسم جن گیری را شروع کنید و سپس مراسم را انجام بدید. با اخراج روح و انجام کارهای اضافی، می توانید سفارش را به طور کامل انجام دهید و جایزه دریافت کنید. با کسب تجربه، می توانید سفارشات پیچیده تری دریافت کرده و جدیدترین تجهیزات را خریداری کنید.

مطلب نهایی:

در بازی Ghost Exile می توانید با دوستان خود تماس بگیرید یا در لابی ها افراد جدیدی را در لیست پیدا کنید و تا آنجا که ممکن است ارواح را با آنها بیرون کنید. با کمک میکروفون، می توانید با دنیای دیگر ارتباط برقرار کنید: ارواح می توانند پاسخ دهند یا با اعمال خود نشان دهند که نمی خواهند شما را ببینند.از جالب‌ترین ابزارها برای جمع‌آوری شواهد استفاده کنید: از سنسور EMF گرفته تا ضبط‌کننده صدا، سنسور حرکت دو حالته، پروژکتور لیزری و موارد دیگر. در بازی علاوه بر دو وظیفه اصلی می توانید کارهای اضافی زیادی نیز پیدا کنید و با تکمیل آنها می توانید یک جایزه اضافی دریافت کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز

OS: 64-bit Windows 10

Processor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 660 GTX

DirectX: Version 12

Network: Broadband Internet connection

Storage: 15 GB available space

جزئیات بازی

♦ منبع: تیگاگیم

♦ نوع بازی: آنلاین

♦ تعداد بازیکن: 1 تا 4 نفر

♦ سبک بازی: ترسناک

♦ حجم فایل: 4.3 گیگابایت

راهنمای نصب

-بازی را دانلود کنید و بعد از فایل فشرده خارج کنید.

-بازی نیازی به نصب ندارد و بعد از استخراج قابل اجرا می باشد.

- کرک انلاین را دانلود کنید و داخل پوشه بازی بریزید

-بر روی آیکون GhostExile کلیک کرده و وارد بازی شوید و از بازی لذت ببرید.

– توصیه می شود آنتی ویروس خود را خاموش کنید زیرا برخی از فایل ها مثبت کاذب تشخیص داده می شوند.

– اگر در حال انجام بازی آنلاین با دوستان خود هستید، بازی را با فایروال مسدود نکنید.

– آنتی ویروس خود را خاموش کنید و exe بازی را در فایروال خود مسدود کنید تا از آنلاین شدن بازی جلوگیری کنید.

– اگر بازی ها را روی درایو سیستم خود نصب می کنید، ممکن است لازم باشد
این بازی را با Run as Administrator اجرا کنید.

در صورت بروز هرگونه خطا یا مشکل،زیر همین پست کامنت بگذارید.

نظرات 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.